Яке екіпірування необхідне для гірськолижного спорту

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 676

Вирушаючи на гірськолижний курорт необхідно правильно екіпіруватися з урахуванням гірського клімату. Одяг та взуття гірськолижника повинна бути комфортною, теплою, легкої і не утрудняти рухів.

Для занять гірськолижним спортом виготовляється спеціальний одяг з високою функціональністю і складається з трьох шарів.

До першого прошарку належить, стикається з шкірою, нижню білизну: майки, футболки, труси. Вони випускаються з синтетичних тканин, і здатні видаляти з шкіри піт, що не намокая.

До другого прошарку належить утеплювач, який вставляється всередину куртки, брюк або комбінезона, а також використовується для светрів і жилетів.

Зверніть увагу, що на сайті wintertime.com.ua ви можете придбати найкраще гірськолижне спорядження швидко та вигідно!

Третій шар виготовляється з мембранних тканин або тканин просочених спеціальним складом. Цей шар є захисним від проникнення вологи і володіє непродуваємість при сильному вітрі. Одяг для гірськолижного спорту випускається високоміцна, посилена на колінах і ліктях накладками. Велике значення має капюшон з козирком і бічними крильцями.

Сучасна гірськолижний одяг надійно захищає від попадання снігу і від вітру, завдяки різноманітним деталям: резинкам, липучкам, застібкам, клапанів, манжет, кнопок і блискавок з великими язичками. Незважаючи на виготовлення гірськолижного одягу з синтетичних матеріалів, вона дуже добре дихає. Бажано, щоб на куртку був прикріплений світловідбивачі на випадок, якщо гірськолижник потрапив у снігову лавину, і рятувальники могли його знайти.

Гірськолижну взуття потрібно підбирати дуже ретельно. Черевики діляться на жорсткі для професіоналів і м'які для любителів. Важливо, щоб ногам було зручно, вільно і тепло.

Спеціальні шкарпетки для гірськолижного спорту більше схожі на гольфи. Виготовлені шкарпетки з поєднання синтетичних і натуральних тканин, міцних, непромокальних і дуже теплих. Останнім часом використовуються шкарпетки з масажними вставками для поліпшення кровопостачання ніг.

На руки одягаються теплі міцні гірськолижні рукавички з водонепроникних матеріалів, які не повинні утрудняти рухів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора