Конструктивні особливості боксерського рингу

  • Переглядів: 239


Ринг являє собою спеціальний майданчик для тренувань, який складається з м'якого покриття і канатів. Канати натягуються з боків в 4 або 5 рядів. У кутах конструкції встановлюються спеціальні подушки. Кутові подушки призначені для забезпечення безпеки спортсменів, оскільки вони виключають появу серйозних травм. І подушки, і канати можуть бути різних кольорів. Класичний варіант - червоний або синій. Кольорове оформлення, розміри окремих елементів для професійних боксерських рингів строго регламентуються.

Деякі відмінності в конструктивному виконанні є між моделями, які розрізняються способом установки:

  1. стаціонарні;
  2. мобільні.

До речі, якщо ви хочете замовити боксерський ринг, то радимо перейти за даним посилання https://www.wodshop.com.ua/bokserskiye-ringi вже зараз.

Можна придбати боксерський ринг стаціонарного типу для монтажу безпосередньо на підлогу. Такі варіанти оснащені посиленою рамою зі стійок. Вони виконані з міцної сталі. За допомогою стійок ринг міцно кріпиться до підлоги. Для проведення турнірів в закритих приміщеннях також використовуються мобільні ринги, які монтуються на подіум. Це можуть бути як професійні, так і аматорські моделі.

Також ринги відрізняються розмірами, наприклад, підлогові моделі менше за розмірами. Вони можуть бути 4 на 4 або 5 на 5 метрів. Варіанти, які встановлюються на поміст, більше. Для організації для підлоги спортивного майданчика використовуються листи ПВС з високою щільністю. Це підстава, яке в подальшому покривається полівінілхлоридом. Це екологічний і безпечний матеріал. Такі конструкції найчастіше використовуються для проведення тренувань у вигляді спарингів.

Також ринги відрізняються функціональністю. Варіанти, які безпосередньо кріпляться до підлоги, відрізняються невеликими розмірами і жорсткою конструкцією. Боксерські переносні ринги відрізняються більш простим і швидким монтажем. Після завершення змагань можна швидко демонтувати, а потім використовувати багаторазово. Підлога таких рингів меншою мірою схильні до пошкоджень. Серед плюсів переносних варіацій варто відзначити велику площу.

Якщо при виборі боксерської площадки виникнуть складності, то краще проконсультуватися з співробітниками спеціалізованих магазинів. Вони допоможуть підібрати модель з урахуванням призначення і умов подальшого використання. Також потрібно провести якісний монтаж, щоб забезпечити безпеку спортсменів під час тренувань, глядачів і тренерського складу при проведенні змагань.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора