Випущена українська версія Яндекс.Браузера 1.5

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1724

 

Як повідомляє прес-служба українського відділення IT-компанії Яндекс, для українських користувачів стала доступна нова версія Яндекс.Браузера під номером 1.5. Оновлений інтернет-оглядач став більш зручним для використання безпосередньо в Укрнеті - розробники додали декілька цікавих функціональних можливостей.

 

Отже, оновлений Яндекс.Браузер полегшує своїй українській аудиторії орієнтування на незнайомих інтернет-ресурсах. Для цього посилання на найбільш важливі розділи сайту виведені безпосередньо в інтерфейс браузера. Поки функція реалізована тільки для найбільш затребуваних сайтів, наприклад, інтернет-магазинів або офіційних сайтів банків. Крім того, повідомляється, що відтепер немає потреби зберігати або запам'ятовувати точні URL популярних ресурсів. Потрібно просто ввести в адресний рядок Яндекс.Браузер загальноприйняту назву, наприклад, Дельтабанк або ТСН і програма самостійно відкриє необхідну сторінку, минаючи етап пошуку.

До речі, навіть якщо ввести назву потрібного ресурсу з друкарською помилкою або в неправильній розкладці - браузер від Яндекса все одно відкриється на потрібній сторінці. В даний час Яндекс.Браузер найбільш коректно працює з назвами російською мовою. Ще одним цікавим нововведенням є доопрацьоване Табло. У новій його версії уміщаються 15 сайтів, обраних користувачем. Як і в попередніх версія, інтерфейс Яндекс.Браузера доступний як російською, так і українською мовами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора