Як вибрати справді якісну іграшку для дитини

  • Переглядів: 565

Іграшки - щастя для дитини і головний біль для дбайливих батьків. Потрібно знайти якісну. Безпечну. Таку, щоб ненароком не зламалася, не розчарувала заусенцами або кривої розфарбуванням. Як же знайти ідеального друга для малюка, та ще й в неймовірній асортименті, який пропонують сучасні продавці?

Прості правила вибору хорошої іграшки

Дуже добре, якщо є можливість піти в магазин і оцінити вподобану іграшку в реальності. Помацати, покрутити в руках, понюхати, адже запах говорить багато про що. Якщо він різкий, хімічний - такий товар брати точно не варто. Але, будемо чесні, далеко не у всіх батьків є час ходити по магазинах, і багато давно перебралися на інтернет-майданчики. А тут все складніше.

В інтернеті легко обдурити. Можна розмістити ідеальну фотографію товару, але немає ніякої гарантії, що прийде саме такий. Найправильніше - користуватися перевіреними сайтами, що відповідають за якість реалізованої продукції. Наприклад, можна купити іграшки в играти і взагалі не переживати: виріб прийде точно таке, як на картинці.

Перевірений продавець - запорука того, що покупка в віртуальному просторі буде вдалою. Однак є ще нюанси:

1. звертати увагу на бренди. Звичайно, відомі краще невідомих;

2. уважно читати опис в картці іграшки. Воно містить деталі, які часто дуже корисні при виборі;

3. розуміти, яка країна - виробник. Якщо вона не написана, це вже привід замислитися над якістю товару, що сподобався;

4. враховувати вік щасливого власника іграшки. Зараз така інформація вказується на всіх товарах, і якщо її немає - поганий знак.

5. звертати увагу на дизайн. Іграшка повинна бути доброю, милою, привабливою. Яскраві, особливо «кислотні», кольори - мінус, так як часто дратують дитини.

Якщо вам сподобався товар, який прибув з певного інтернет-магазину, внесіть адресу віртуальної площадки в закладки або виведіть іконку сайту на експрес-панелі браузера. В такому випадку хороший ресурс https://spok.ua/ не загубиться і надалі скористатися його послугами буде просто.

Ще один невеликий секрет. У всіх бувають «проколи»: навіть кращі магазини можуть випадково продати шлюб. Але на те вони і кращі, що у них бездоганно повинна працювати система повернення товару. Тому обов'язково ознайомтеся перед покупкою з відповідною сторінкою компанії, на якій має бути детально розписано, як вам діяти в такому випадку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора