Облаштування басейну на ділянці

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 818

Багато власників заміського будинку хочуть встановити на ділянці басейн. Плавання не тільки зміцнює здоров'я, але і заспокоює, відволікає від проблем і піднімає настрій.

Чи можливе облаштування басейну своїми руками?

Перш ніж почати роботу, необхідно визначитися з місцем, з'ясувати геологічні особливості ділянки (характерні особливості грунту, наявність підземних вод і т.д.) Після чого визначаються з розмірами басейну і його глибиною. Для дорослих висота може бути близько двох метрів, для дітей - не більше метра. Можна також облаштувати басейн з поетапним збільшенням глибини.

Необхідно з'ясувати, який тип басейну підійде: буде він внутрішній або розташовуватися на вулиці. Також відразу потрібно визначитися з рівнем чаші: нижче статі, однаковою з ним або вище. За конструкцією вони поділяються на три види: стаціонарні, збірно-розбірні, гідромасажні. Найбільш довговічними і міцними є стаціонарні з чашею із залізобетону. Якщо ж ви віддаєте перевагу зробити все швидко, то сьогодні басейни можна придбати вже готові.

Крім цього, вас може зацікавити професійне проектирование дачных бассейнов, яке ви можете замовити на сайті pools.gallery просто зараз!

Розбірні зручні в тому випадку, якщо власник не затримується на одному місці довго. Вони не такі міцні як стаціонарні, але дешевше. Гідромасажні басейни продаються вже в готовому вигляді і ідеальний варіант для релаксації. Розміщують басейн найчастіше ближче до основної будівлі, але враховують той факт, що відстань таке ж, як і середня висота споруди.

Далі переходять до роботи з викопування котловану, дно всипане середнім шаром щебеню з піском, поверхня бетонується. Якщо існує загроза потрапляння підземних вод, тоді по всьому периметру плити риють траншею і всипають великим гравієм. Перш ніж почати основну роботу з бетонування, потрібно встановити донний злив, форсунки, скімери і т.д. Вся ця конструкція обв'язується трубами і кабелями. Потім надійно закріплюються, щоб після бетонування вони не деформувалися.

Подальша робота найвідповідальніша - зводиться опалубка, основа всієї будови. На арматурний каркас вибудовують опалубку, яка точно повторює форму басейну. До роботи підходять відповідально, акуратно, щоб якість була ідеальним. Ухили плити на дні басейну роблять під кутом, щоб забезпечити хороший злив води. Для відливу чаші беруть важкі види бетону з домішкою гідроізоляційних добавок. Бетонування ділять на два види: за допомогою безперервної заливки і чашу відливають в два прийоми. Як тільки бетон застигне, опалубку знімають.

Чашу басейну ретельно штукатурять і роблять якісну гідроізоляцію. Остаточна обробка: укладання плитки, мозаїки або плівки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора