Microsoft підвищує вартість своїх продуктів у Росії

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1084

Росія є однією з країн , в якій продажі ліцензійної продукції дуже маленькі - практично всі люди звикли до безкоштовного (або зламаного ) програмного забезпечення . Тому відомості , що Microsoft , програмне забезпечення якої купує вкрай мала кількість людей (в основному - всі продажі припадають на державні організації , навчальні заклади , а також корпоративний та бізнес- сектор) . Прості ж користувачі не можуть платити по кілька сотень доларів (а деякі - не хочуть цього робити з особистих міркувань ) , наприклад , так само Windows коштує близько 200-300 доларів , і це при тому , що у більшої частини людей вартість комп'ютера складає ~ $ 500.

Вже з 1 жовтня ціни в Росії підвищать . У всьому іншому світі їх підняли вже давно , зараз все приводять до одного ціннику , у зв'язку з чим , вартість деяких продуктів Microsoft (наприклад , Windows Azure , або ж продукти Dynamics ) зросте на 5-9 %. Підвищення цін не торкнеться периферії ( Xbox 360 , планшетів Surface ) , а також Windows і Microsoft Office. Вартість всього вищепереліченого залишиться на колишньому рівні , так що ті деякі , хто бажає обзавестися ліцензійною « віндою » або офісом - зможе це зробити в будь-який зручний час .

Будем вже бачити, чи повториться аналогічна ситуація і в Україні, адже ми теж не звикли купляти програмне забезпечення :)


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора