Як вибрати поличний стелаж для квартири або будинку?

  • Переглядів: 524

Для організації зберігання речей, інструментів, книг, різних виробів в будинку або квартирі можна використовувати різні меблі. Найбільш оптимальний варіант - стелажі для дому поличного типу, виготовлені на основі металевої рами. Це надійні, стійкі, довговічні конструкції, які в порівнянні з традиційною дерев'яними меблями обійдуться дешевше. Розглянемо докладніше особливості вибору та застосування стелажних конструкцій для житлових об'єктів.

Особливості та основні параметри

Полочные стеллажи для дома - рамна розбірна конструкція, що складається з вертикальних стійок, полиць, підсилювачів в місцях з'єднання елементів і кріплень. Широко використовуються в складському виробництві, офісах, магазинах. Нерідко металеві меблі набувають в квартиру, будинок, на дачу для зберігання різних предметів, речей - від автогуми, консервації та одягу до книг, дисків та ін.

При виборі стелажів і полиць для будинку слід враховувати наступні параметри:

Вантажопідйомність. Параметр вказує максимально допустима вага на 1 полку і на всю секцію. Визначається виходячи з того, що саме ви плануєте зберігати - наприклад, для розміщення інструменту, різних габаритних металевих конструкцій, консервації краще вибрати моделі з вантажопідйомністю на полицю не нижче 150-300 кг, а якщо це книги, іграшки, взуття, то досить 120 кг і менше.

Загальні габарити секції. Стелажні конструкції, як правило, представляють собою модульні вироби, що складаються з секцій. Для невеликого балкона або лоджії можна підібрати 1-2 компактні секції, а для просторих підвальних або горищних приміщень, побутівок можна встановити вже кілька секцій в ряд з урахуванням ширини, висоти і глибини.

Кількість полиць і їх розміщення. Тут все залежить від типу стійок, куди встановлюються полки. Якщо стійки перфоровані по всій довжині з кроком до 45 мм, то можна встановити будь-яку необхідну кількість полиць з урахуванням розмірів предметів, вантажів, які передбачається на них зберігати.

Переваги

З плюсів металевих стелажних конструкцій для квартири або будинку слід зазначити наступне:

Компактне зберігання будь-яких виробів. За рахунок регулювання відстані між полицями і можливості установки конструкцій в ряд до стіни досягається економне використання вільного простору, що особливо важливо для невеликих балконів, підвалів, віталень, кімнат.

Простий монтаж. Виконати складання і установку металевих меблів можна самостійно - кріплення здійснюється або на болтах, або на зацепах. Не потрібно застосування спеціального інструменту, наявність навичок збирання.

Довговічність. Всі елементи виготовляються з якісної сталі з подальшим фарбуванням або оцинкуванням - метал захищений від корозійного впливу.

Головне при покупці - правильно розрахувати допустиме навантаження, розміри стелажа, і тоді металеві меблі допоможе вам вирішити проблему зберігання речей і предметів у квартирі або будинку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора