IBM стане власником Texas Memory Systems

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1667

Компанія IBM планує купити Texas Memory Systems, великого виробника SSD (твердотільних флеш-накопичувачів). Велика частина клієнтів компанії - великі корпорації, що використовують рішення TMS у власній IT-інфраструктурі. Все частіше таким накопичувачам віддається перевага перед традиційними жорсткими дисками, оскільки SSD використовують технології RAM і Flash, забезпечують менше енергоспоживання та більш високу швидкодію. Відповідно, використання SSD економічно більш доцільно, особливо у великих IT-системах. При цьому виробництво твердотільних накопичувачів істотно дешевше виробництва HDD.

Компанія TMS відома на ринку, як виробник сімейства SSD RamSan. Коли IBM закриє операцію, розвиток існуючого асортименту продуктів продовжиться. Крім того, IBM планує використовувати технології Texas Memory Systems для інтеграції зі своїми власними напрацюваннями в області зберігання інформації.

За даними інформаційно-аналітичного агентства Рейтер, компанія Texas Memory повідомила про плани з продажу бізнесу більш великому гравцю ще в минулому році. Нагадаємо, що IBM - це найстаріша IT-корпорація в світі, що спеціалізується на створенні програмного забезпечення та апаратної частини. Також IBM є розробником різноманітних IT-сервісів. Послуги IBM особливо затребувані серед швидкозростаючих інтернет-компаній і високонавантажених сервісів. Це соціальні мережі, пошукові системи, відео-і фотохостинги та інші сервіси. Варто відзначити, що в минулому році легендарному бренду виповнилося 100 років.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора