Як вибрати хороший парник?

  • Переглядів: 509

Парник - це, мабуть, найзручніший і практичний пристрій, придуманий людством для захисту рослин від несприятливих погодних умов.

Щорічно власники садових ділянок, будь то новачки або досвідчені хлібороби, встають перед дилемою, який парник вибрати. Хтось стикається з цим питанням вперше, а кому-то необхідно поміняти застарілу конструкцію.

Переваги парника

На відміну від теплиць, парники мають менший розмір, але все одно вони привабливі перш за все тим, що зручні в застосуванні: ці споруди не вимагають особливих витрат, компактні і тому широко використовуються повсюдно. У будь-якому регіоні нашої країни такі конструкції завжди були і залишаються на даний момент економічно вигідними. Природні зміни не завжди сприятливі для вирощування ягід, овочів і квітів. А парники є не тільки способом врятувати урожай для власного споживання, особливо підприємливі садівники таким чином вирощують овочі та на продаж.

Види парників

Холодні парники мають невеликий розмір. У них не можна увійти, але легко доглядати за рослинами. Це його перевага, але, хоча він легко нагрівається, так само легко і охолоджується, що не дуже корисно для розсади. Крім того, він не дуже місткий. Такий парник Підсніжник часто використовують для загартовування рослин перед висадкою у відкритий грунт. Для побудови годиться абсолютно будь-який матеріал: дерево, пластик, фанера, плівка та інше.

Напівхолодні парники можна зробити самостійно в такий спосіб - видаляється верхній шар грунту, укладається замість нього гній або свіжий компост і покривається зверху шаром землі. При ферментації виділяється тепло, що допомагає розвитку рослини при низьких температурах. Так всередині створюється власний мікроклімат.

Теплі парники оснащені обігрівальними приладами і тому можуть використовуватися цілий рік.

Для багатьох рослинництво з захоплення переростає в образ життя. Такі люди ні дня не можуть уявити собі без улюблених грядок, фанатично присвячуючи їм кожну вільну хвилину. А для іншої категорії людей вирощування декоративних або культурних рослин є різновидом хобі. Але і тих і інших об'єднує ретельний підхід до вибору парника.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора