Чи потрібна українцям страховка для поїздки в Польщу?

  • Переглядів: 49

Кожен українець при наявності необхідних документів може відправитися за кордон. Це дозволяє вчитися і працювати, а також просто відвідувати своїх родичів і друзів, подорожувати.

У багатьох людей перед тим, як відправитися в дорогу, виникає питання: а чи потрібна страховка в Польщу для візи? Цей документ просто необхідний для українців, якщо вони хочуть відкрити роботу візу або відправитися у подорож. Завдяки робочій візі вони зможуть офіційно працевлаштуватися на території польської держави, кататися по країнам, що підписали Шенгенську угоду. 

Особливості страхування

Страхування означає, що українець, який збирається до Польщі, оформляє поліс. Останній дає можливість скористатися медичним обслуговуванням, причому платити за це не доведеться. Кожен отримує шанс оформити поліс за невисокою ціною. Саме він стане вашою оплатою за надану медичну допомогу. А вона може знадобитися, якщо стався нещасний випадок. Деякі поліси включають повне медичне обслуговування.

Якщо ви зібралися за кордон і хочете уникнути проблем на протязі всього перебування за межами батьківщини, то радимо перейти за даним посиланням https://oh.ua/travel/polsha/ і дізнатися більше про страхування тих, хто виїжджає в Польщу.

Ви завжди можете оформити річну візу до Польщі (360 діб), а також піврічну. Другий варіант стане оптимальним, якщо робота сезонна або ж разова.

Умови та опції

Страховка для кожного українця, якого цікавить поїздка в Польщу, повинна охоплювати кожен день, коли ви фактично перебуваєте в країні, а також ще 2 тижні. Сума покриття досягає позначки 30 тисяч євро. Можливо, ви хочете оформити неодноразову національну візу. В такому випадку страховка часом покриває лише 1-й в'їзд.

У деяких випадках є додаткові опції. Умови не є обов'язковими, проте лікування тієї травми, що була отримана на небезпечному виробництві, не оплачується, якщо не вказано пункт «Робота з підвищеним ризиком». Так що вирішуйте самі. Серед найважливіших опцій також виділимо заняття спортом і громадянську відповідальність.

Збільшення виплат

Відзначимо, що вартість страховки не є фіксованою, часто вона залежить від опцій і терміну дії візи. Також багато що визначається сумою відшкодування, віком і станом вашого здоров'я.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора