В Instagram з'явилася функція верифікації акаунтів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 752

Фотосервіс Instagram представив функцію підтвердження автентичності акаунтів для знаменитостей і брендів. Після процедури верифікації на сторінку буде прикріплюватися спеціальний блакитний бейждик.

Генеральний директор Instagram Кевін Сістром на офіційній сторінці сервісу написав, що користувачі дуже часто запитували, як зрозуміти, що знайдені ним акаунти реальні. Тому компанія вирішила ввести верифікацію сторінок, яка буде підтверджувати особу власника. Скористатися підтверджуючими бейджами зможуть знаменитості, бренди і спортсмени.

Вас може зацікавити торговий бізнес портал http://bizera.com.ua/, на якому ви знайдете потрібні вам товари і послуги чи підприємства України.

При цьому перший час адміністрація фотосервісу сама буде привласнювати значки верифікації, а користувачі не зможуть запитувати бейдж. Власникам сторінок в Instagram, які поки не отримали підтвердження особистості, але хочуть це зробити, адміністрація ресурсу радить пов'язати свій аккаунт з офіційним веб-сайтом, аккаунтом в соцмережі або електронною поштою.

Крім того, Instagram завершила реалізацію програми з деактивації фальшивих акаунтів, що розсилають спам. Якщо раніше такі сторінки просто блокувалися, то тепер вони будуть повністю знищуватися.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора