Який розмір басейну вибрати для дачі?

  • Переглядів: 494

Багато людей приймаючи рішення про покупку власного басейну в сад звертають увагу на багато технічні нюанси. Надають значення якості виконання, розмірковують щодо додаткових аксесуарів, а також легкості монтажу і майбутнього обслуговування. Тим часом вони часто пропускають один з найважливіших нюансів, а саме розмір. Саме від нього в більшій частині буде залежати задоволеність від виробленої покупки. Хочете дізнатися як правильно вибрати розмір басейну для себе? Тоді прочитайте цю статтю до кінця.

Басейн, вибираємо правильний розмір

Умови на ділянці

Очевидним є те, що кожен з нас хотів би мати дуже великий басейн, щоб можна було вільно плавати і розважатися. Але головними є не ваші уподобання, а можливості, які надає садову ділянку, який може відрізнятися не тільки розмірами, а й рельєфом. Також потрібно враховувати наявність дерев.

До речі, вас може зацікавити строительство бассейна на сайте http://dmv.com.ua, детальніше про яке ви можете дізнатися вже зараз.

Установка басейну при наявності великого двору насправді не вимагає великого розуму. Однак в результаті ви можете ускладнити для себе інші дії, наприклад, по догляду за рослинами, так як доведеться постійно його обходити. Очевидним є і те, що басейн займає більшу частину ділянки буде придушувати всі простір і виглядати не естетично.

Для вибору правильного розміру експерти рекомендують оцінити ділянку і відміряти рулеткою. У разі невеликого простору рекомендується купити басейн фірми Інтекс круглого розміру, який ідеально підходить для цього. Незважаючи на невеликий розмір в круглих басейнах достатньо місця для літніх розваг, в них особливо не поплавати, але зате похлюпатися і охолодитися в спекотний літній день можна. Також таке рішення не пригнічує простір, навіть якщо займає більшу частину ділянки.

Чисельність сім'ї і гостей

Купуючи басейн і вибираючи його розмір, ви природно повинні враховувати чисельність своєї сім'ї. Чи не припустимою є ситуація, при якій для плавання кожному не буде вистачати місця. Також слід зробити поправку на наявність гостей, від яких спасу не буде в разі установки басейну.

Скільки квадратних метрів потрібно для кожного члена сім'ї та гостя? Експерти рекомендують вибирати близько 2,5 - 3 метрів на людину. Враховувати гостей потрібно, і це факт, в іншому випадку коли прийдуть ваші друзі і ваших дітей, може виявитися що місця катастрофічно не вистачає.

Розумна покупка

Часто можна спостерігати ситуацію, при якій величезний басейн купується за все для двох членів сім'ї. В цьому випадку люди не тільки переплачують за покупку, чим більше модель, тим дорожче вона в обслуговуванні і займає більше місця, яке можна було б використовувати з користю. Здоровий глузд важливий при будь-яких покупках, тому керуйтеся своїми потребами, а не тільки мріями.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора