Хмарні сховища - доступно всім

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1282

alt

Завдяки тому , що з'явився попит на зберігання даних у мережі (або , кажучи простіше - так званому «хмарі» ) подібну послугу стали пропонувати багато компаній , з часом зменшують вартість все більше і більше. Зараз навіть безкоштовного простору, який є абсолютно у всіх сховищ , вистачає з головою для багатьох речей.

Наприклад , яндекс диск надає до 10 ГБ , для невеликої колекції фотографій , документів та інших текстових файлів такого обсягу вистачить вже точно. Але зберігання даних - не єдина функція , це відмінний спосіб для синхронізації , тобто - без проблем можна зробити так , щоб документація з комп'ютера синхронізувалася зі сховищем , після чого отримувати доступ до неї ( посредствам сервісу) вже з інших пристроїв ( смартфона , планшета або робочого ПК).

Google , наприклад , зменшила вартість за 100 ГБ місця - тепер заплативши всього 2 долари на місяць можна отримати таку кількість місця в хмарі , а з часом ціни будуть падати ще більше , швидше за все , вже через 3-4 роки 500 ГБ будуть давати в користування за якісь 3-5 долара .

Варто відмітити, що з поширенням високошвидкісного мобільного інтернету у всьому світі хмарні сховища стають досить раціональним способом зберігати свої файли. Адже за помірну плату користувачі отримують надійний сервіс і широкий функціонал для організації роботи з різними типами файлів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора