Як вибрати електронну книгу?

  • Переглядів: 564

В даний час любителям літератури не обов'язково відвідувати бібліотеки або купувати дорогі книги. Поява різних електронних пристроїв, серед яких і електронна книга, дозволило любителям детективів і романів, не виходячи з дому насолодитися читанням улюбленого твору.

Цей гаджет має великий обсяг пам'яті, що дає можливість зберігати в пристрої велика кількість творів. Компактні розміри дозволяють без проблем перевозити його на дачу, в подорож або на роботу. За допомогою інтернету користувач може швидко знайти необхідну книгу і завантажити. Завдяки цьому зникає необхідність відвідування книжкових магазинів в пошуках рідкісного твору.

На що потрібно дивитися при виборі електронної книги?

Для того щоб обраний гаджет не виявився марною покупкою, що не відповідає вимогам користувача, при його виборі потрібно звернути увагу на наступні його характеристики:

Тип екрану. Він буває двох типів: LCD-монітор і електронне чорнило. Перший тип екрану являє собою рідкокристалічний дисплей з величезною кількістю квітів. LCD-монітор є досить популярним, і мають його гаджети володіють порівняно невисокою ціною. Другий тип екрану в чомусь нагадує звичайну паперову сторінку книги. Цей ефект став можливий завдяки застосуванню найсучасніших електронних чорнил. Читання гаджета з таким екраном нічим не відрізняється від читання звичайної книги;

Зарядка. Вибираючи електронну книгу, варто поцікавитися, скільки часу тримається заряд її батареї;

Можливість виходу в інтернет. Ця функція є однією з найбільш важливих, і дозволяє завантажувати улюблені книги відразу на рідер. Якщо дана функція відсутня, то виникає необхідність скачування книги на флеш-карту і її подальшій установці в гаджет;


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора