Як правильно вибрати екшен-камеру?

  • Переглядів: 228


Активний відпочинок обирають багато людей, і це стосується як літнього, так і зимового часу. Не варто забувати, що в багатьох країнах є не тільки пляжні, але і гірськолижні курорти. І кожному туристу хочеться залишити пам'ять про проведений час на море і/або в горах.

Зробити це можна в тому випадку, якщо подивитися, які екшен-камери сьогодні пропонуються, і тоді вибирай відповідну модель в інтернет-магазині For-Extreme, щоб зберегти чудові спогади на все життя.

Екшен-камери: що це таке?

Вперше екшен-камери почали з'являтися ще в 60-і роки минулого століття. Тоді їх стали застосовувати спортсмени-екстремали. І в першу чергу це стосувалося парашутистів, яким хотілося відобразити свій політ в повітрі. Найпершим, хто додумався зробити це, виявився Боб Сінклер, відомий на той момент парашутист. Він на своєму захисному шоломі перед стрибком просто закріпив камеру, щоб зняти все на відео. Це в той час виявилося новаторською ідеєю, яку швидко перейняли й інші спортсмени.

Для будь-якого любителя екстриму така камера не повинна створювати ніяких проблем і дискомфорту. Дуже важливо, щоб вона виявилася легкою і зручною в користуванні. Найчастіше її прикріплюють на шолом. Не менш важливе значення мають і розміри. Спочатку даний пристрій було громіздким, але з розвитком технологій все змінилося. В даний час подібними камерами користуються не тільки професійні спортсмени, але також любителі або просто ведуть активний спосіб життя, а також різні туристи. Особливо це стосується дайверів, у яких при пірнанні на глибину обидві руки будуть зайняті.

Основні характеристики: на що звертаємо увагу при виборі?

Кожен спортсмен або турист-екстремал хоче відобразити незвичайні кадри. Цього можна досягти, якщо правильно вирішити питання з придбанням всього необхідного спорядження, і в тому числі екшен-камери. При її виборі необхідно звертати увагу на різні характеристики, які можуть істотно вплинути на якість зображення:
  • Якість відео, щоб картинка вийшла чіткою і контрастною.
  • Великий кут огляду для того, щоб охопити якомога більше простору.
  • Кількість кадрів в секунду, де грає роль вибір спорту.
  • Захищеність, і тут грає роль, як саме буде проводитися зйомка.
Це самі основні моменти, які відіграють велику роль. Але і сам об'єктив повинен відрізнятися високими показниками світлопропускної здатності. І в першу чергу це стосується ситуацій, коли зйомка ведеться при поганій погоді або в темний час доби.

Багато що може залежати від того, в яких умовах буде проводитися зйомка. Наприклад, якщо на воді або навіть на глибині, особливу роль відіграє такий показник як водозахищеність. Конструкція даного пристрою повинна бути щільною. В першу чергу це стосується тих, хто буде займатися дайвінгом, серфінгом, кайтінгом. Захист від пилу потрібна не тільки в пустельній місцевості, де часто дме вітер, але також і в горах. Велику роль відіграє і захист від ударів. Наприклад, це стосується не тільки тих, хто буде кататися на спортивному або гірському велосипеді, на лижах, але навіть тих, хто катається по міських вулицях на моноколесі.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора