Groupon зобов'язали зробити ціноутворення прозорим

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2123

За даними BBC, лідера сегмента купонних сервісів, компанію Groupon, закликали зробити механізм ціноутворення більш прозорим. Саме таку вимогу висунула британська організація OFT (управління добросовісної конкуренції). На думку фахівців, такі заходи допоможуть запобігти зловживання і спекуляції при визначенні термінів дії акції та розмірів знижок.

Як постановило OFT, компанія Groupon зобов'язана сприяти прозорості знижок, а також підтверджувати адекватність ціноутворення. Крім того, регулятор вимагає від сервісу проведення обов'язкових перевірок можливості надання тієї чи іншої послуги (наявності товарів у заявлених кількостях). Рекламні пропозиції повинні бути чітко сформульовані, а всі умови і постанови повинні знаходитися в рамках закону. Крім цього, Groupon встановить єдині норми, що регламентують скасування угод і відшкодування збитків.

Треба сказати, що вимоги OFT ставляться до роботи сервісу на території Англії. На реалізацію всіх пунктів постанови у компанії є 3 місяці. Нагадаємо, що розгляд щодо функціонування Groupon у Великобританії ініційовано ASA (бюро рекламних стандартів). У минулому році компанія звинуватила купонний сервіс в порушенні британського рекламного законодавства.

Відомі випадки невідповідності реальних умов акції заявленим. Також повідомлялося про факти продажу послуг, в той час як компанія-виконавець не мала можливості їх надати. Втім, Groupon погодився з усіма пунктами постанови і повідомив, що вони будуть виконані в строк.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора