Anonymous не схвалили рішення Wikileaks про платний доступ до контенту

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1748

Хакерський рух Anonymous негативно сприйняв рішення скандально відомого ресурсу Wikileaks стягувати плату з користувачів. 11 жовтня в одному з мікроблогів Anonymous з'явилося повідомлення з побажанням Wikileaks «згоріти в пеклі».

Нагадаємо, що напередодні ресурс почав публікацію матеріалів, присвячених передвиборній кампанії в США. Однак для відкриття документів користувачеві пропонувалося сплатити доступ, точніше, зробити пожертвування. В @ YourAnonNews відразу ж з'явилися вимоги аргументувати таке непопулярне рішення. Також представники руху поділилися способами отримання доступу до даних без проведення оплати. Ще в одному мікроблозі в Твіттері @ AnonymousIRC, що за деякими даними теж належить Anonymous, з'явилося повідомлення про те, що Wikileaks відхилився про первісної місії і зосередився на персоні свого творця.

Втім, представники Wikileaks у своєму мікроблозі уточнили - платити зовсім не обов'язково. Замість цього можна поділитися посиланням в Facebook або Twitter. Нагадаємо, що старт Wikileaks відбувся 6 років тому. Ресурс працює, отримуючи пожертви користувачів. На початку 2010 року кілька платіжних систем та найбільших світових банків відмовилися обслуговувати платежі на адресу ресурсу. Це ледь не призвело до закриття Wikileaks.

Друзі сайту: бюро перекладів Київ


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора