Що важливо враховувати при самостійному укладанні плит перекриття

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 733

Найбільш підходящим варіантом для монтажу перекриттів є пустотілі плити. На перший погляд, здається, що монтаж плит перекриття здійснити зовсім нескладно. Тому багато хто, плануючи будівництво, навіть не замислюються про те, що ця робота може вимагати серйозних фізичних і матеріальних затрат. Так, укладаючи плити перекриття ціна і якість яких відповідають один одному, необхідно мати середню фізичну підготовку, невеликий підйомний кран і помічника, а також враховувати деякі нюанси.

Незважаючи на всі складнощі, які можуть виникнути при укладанні таких плит, обійтися без бригади будівельників все ж можна. Важливо враховувати таку деталь: плиты перекрытия потрібно класти виключно на несучу стіну. Коли робота з перемичками буде закінчена, можна переходити до зведення не несучих стін. Коли нижня плита буде укладена, потрібно впевнитися, чи всі рівно, адже вона буде стелею нижнього приміщення. Також для досягнення ідеального результату необхідний будівельний рівень. Для закріплення плит перекриттів застосовується розчин. Він не повинен бути густим і містити грудочок.

Про чорнову обробку плит перекриття

  • При укладанні шорстка сторона плити повинна бути зверху, а гладка — знизу. Ще до початку всіх робіт вода, цемент і пісок повинні бути підготовлені.
  • Плити необхідно укласти так, щоб не було ні найменшого зазору. До опорі їх можна прикріпити за допомогою кільцевого анкера. Коли перекриття укладено, необхідно переходити до його чорнової обробці, враховуючи деякі моменти.
  • Плити важливо підганяти строго один до одного по низу.
  • Перш ніж перейти до чорнової обробці, потрібно заповнити всі порожнечі в стінах і перекриттях. В іншому випадку їх доведеться замінити більш дорогим матеріалом для стяжки.

І нарешті, важливо відзначити такий момент: пустотні плити потрібно замовляти завчасно. Вони довго не лежать на складах, а на їх виготовлення йде кілька днів. Тому про замовлення цього будівельного матеріалу потрібно подбати заздалегідь.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора