Оператори мобільного зв'язку пропонують ввести ліцензію на сервіси типу Skype

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1299

Як повідомляють «Ведомости», представники компанії МТС передали в Мінкомзв'язку і Роскомнадзор звернення, в якому вказали вимогу зробити сервіси, які здійснюють передачу сигналу через інтернет-канал, ліцензованими. У першу чергу мова йшла про все відомому сервісі Skype. Представники компанії МТС підтвердили той факт, що лист у відповідні відомства було надіслано кілька тижнів тому Русланом Ібрагімовим, який займає посаду віце-президента компанії МТС з правових і корпоративних питань.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити тв новости форекс - якісні відеоматеріали про ринок форекс.

Як вважає Ібрагімов, такі сервіси, як Skype, складають пряму конкуренцію послуг стільникових операторів, до того ж їх діяльність абсолютно нерегульований. Також наголошується, що такі власники сервісів не вкладають коштів у інфраструктуру. Тому, Ібрагімов вважає, що для сервісів такого типу просто необхідно призначити статус учасників ринку. Компанією МТС було висунуто пропозицію визначити метод поділу прибутку між стільниковими операторами і сервісами з пропорції. Подібна схема задіяна у співпраці МТС і Google.

Хоча представництва двох інших лідерів мобільного зв'язку, «Мегафон» і «Вимпелком» ще не відправляли запитів в відомства з цього приводу, але вже заявили про те, що цілком дотримуються тієї ж думки, що і МТС. Питання ліцензування сервісів ОТТ виникає не тільки на території Російської Федерації. Наприклад, французькі регулятори телекомунікацій звернули увагу на діяльність Skype в березні цього року.

Представники подбали про передачу запиту до прокуратури Парижа, але поки не було прийнято остаточне рішення щодо цього питання. Як повідомляє анонімне джерело, шанси на прийняття радикальних заходів дуже низькі. На даний момент питання перебувати на стадії розгляду.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора