Посилання, які не впливають на рейтинг сайту

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 802

У наш час найбільш поширеним методом отримання посилання для потрапляння на сайт є новинні випуски. Дана техніка діє, незважаючи на те, що зараз з'явилося багато інших нових сучасних способів.

Друзі сайту: якщо ви любите прикрашати свою оселю, тоді вас зацікавлять ковры киев купить, які ви можете за доступними цінами!

Для того щоб ваше посилання було в прес-релізі, достатньо зв'язатися з власниками сайту і домовитися про можливість поширення посилання в свіжому новинному огляді. Акцент робиться на те, що сайти, що займаються Рерайтінг новин, будуть використовувати ваше посилання в своїх новинних випусках. Так і відбувається поширення потрібної посилання. У створення інтернет-магазину також закладається новинна стрічка, тому подібні сайти користуються особливою популярністю серед рекламодавців.

Разом з тим Мет Катс, представник підрозділу компанії Google по боротьбі з інтернет-спамом пояснює, що, незважаючи на такий досконалий варіант розвитку подій, веб-посилання з новинних випусків ніяк не здатні вплинути на підвищення позицій сайту в рейтинговій інтернет-системі. Про це Мет пише на форумі веб-розробників Google Webmaster Help. Звідси висновок, що користь від подібних посилань є, але вони не впливають на рейтинг.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора