Вибір стабілізатора напруги і види стабілізаторів

  • Переглядів: 315

Завдяки сучасному виробництву, ринок може зараз запропонувати досить великий вибір різних видів стабілізаторів напруги. Користувач сам вирішує, придбати стабілізатор для одного невеликого електричного приладу, або придбати його відразу для всього будинку або квартири. Цих приладів зараз існує ціла безліч, що орієнтуватися в них досить складно. Існує класифікація стабілізаторів.

Якщо розглядати ці прилади за типами вихідної напруги, то стабілізатори від https://kupitstabilizator.ru можуть бути:

  • 1. Постійного струму
  • 2. Змінного струму (мережеві) - як раз цей вид і потрібен переважній більшості покупців.
  • 3. Змішані. Вони відрізняються тим, що отримують змінний струм і перетворять його в постійний або навпаки. Принцип інвертора.

Але в основному стабілізатори ділять на групи за принципом їх дії:

Електромеханічними стабілізаторами називають системи, що стежать. Вони складаються з електродвигунів, що мають управління, а також автотрансформатора. Напруга на виході регулюється плавно, тому такі стабілізатори досить точні. Також варто звернути увагу на ці стабілізатори, так як у них практично немає перешкод, вони можуть працювати при сильних навантаженнях, а напруга в них можна регулювати у великому діапазоні. Однак у цих моделей є і мінуси. Ці стабілізатори досить великі і важкі. Найточніші і надійні на ринку - стабілізатори Ortea. Італійська компанія випускає їх практично для всіх сфер: і побутові, і промислові. Причому, останні випускаються потужністю аж до 6 мегават!

Для ферорезонансних стабілізаторів характерно використання такого явища, як ферорезонанс. Завдяки цьому ефекту, можна проводити регулювання вихідної напруги без перерв. Дуже гучні, спотворюють напруга і не можуть працювати під час перевантаження. В даний час не випускаються і не використовуються. Майте це на увазі при покупці б / у стабілізатора напруги.

Ступінчасті або електронні стабілізатори напруги діють, автоматично перемикаючи трансформаторні обмотки за допомогою електромагнітних реле (є клацання при перемиканні, найдешевші, працюють при мінусових температурах, точність невелика, але в межах ГОСТ) або за допомогою напівпровідників електронних компонентів (безшумна робота, але в основному використовуються в опалювальних приміщеннях, точність вище, ціна вище, можуть встановлюватися хоч в спальні). Всі вони мають хороший ККД, можуть працювати швидко і вхолосту, не спотворюють напруга і не дуже масивні.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора