Google вводить новий движок Blink

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1200

І знову новини від компанії Google. Її пошуковик Google Chrome буде базуватися на новій платформі під назвою Blink. Раніше Google використовував WebKit, який і стане основою новинки.

Відрізнятися Blink буде тим, що з нього приберуть більше 7000 непотрібних файлів і 4.5 мільйона кодових рядків. Він не буде прихованим, системи збірки в ньому відсутні. Розробники припускають, що це призведе до зникнення помилок і підвищить продуктивність браузера.

Варто зауважити, що винахідникам нового движка ця робота далася важко, особливо, рішення про введення в дію. Порожній WebKit має відмінності в архітектурі, а новий движок вирішує набагато більше завдань.

Друзі сайту: вас може зацікавити недвижимость Турции на порталі turkhome.com.ua, якщо ви плануєте придбати якісну нерухомість в цій країні.

Пошук в Google, основою якого є Blink, буде тепер набагато швидше.

Деякі веб-розробники висунули припущення, що новий движок принесе проблеми. Однак винахідники запевняють, що ніяких складнощів виникнути не повинно, і що робота переважно вестиметься в архітектурі Blink. А ось для вебмайстрів, навпаки, є деякі переваги. Вони зможуть відкрити не всю сторінку цілком, а лише окремі її частини.

Творці нового движка висловили сподівання, що інші веб-браузери не проігнорують нововведення. Вони абсолютно праві. Opera Software прийняла рішення про те, що Blink буде основою нової пошукової системи.

Немає жодних сумнівів у тому, що Google позитивно поставиться до такої співпраці, оскільки Opera займає одне з лідируючих місць серед мобільних інтернет-браузерів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора