Як правильно прикрасити декораціями акваріум?

  • Переглядів: 597

Акваріум покликаний створювати в будинку атмосферу розслаблення і затишку. Спостереження за живими різнокольоровими акваріумними рибками дозволить вам набагато ближче познайомитися з природою, ніж спостерігати за плаваючими на заставці скринсейвера кібераналогамі. Щоб урізноманітнити догляд за домашнім водоймою, зробити його більш цікавим, оживити дизайн можна прикупити кілька декоративних аксесуарів.

Подумайте над тематикою. Так, так, у акваріума може бути своя тематика! Пам'ятайте мультик «У пошуках Немо»? Акваріум в стоматологічному кабінеті був прикрашений на полинезийскую тему: там були хатина тубільця, вулкан і тотемний ідоли. Ще одна дизайнерська, досить поширена ідея: затонулий корабель із золотом і дайвер, який мріє підняти цю гору монет з дна морського ... Ідеї можуть бути самі що ні на є різноманітні, варто тільки згадати про світові пам'ятки, або, може бути, про характерні для різних країн ландшафтах, і навіть звичайні повсякденні речі можуть послужити точкою відліку для особливої історії вашого підводного куточка.

До речі, на сайті https://e-zoo.com.ua/75-grunt-i-dekoracii-.html ви можете придбати грунт та декорації для рибок вже зараз за найдоступнішими цінами.

Придбайте акваріумний фон. Сьогодні у продажу можна знайти безліч варіантів: від звичайного чорного до різних зображень морського дна, річкового пейзажу, бурхливої підводної рослинності, скельних круч. Для маленьких ємностей це відмінний спосіб декорування без необхідності захаращувати і без того дефіцитне простір зайвими аксесуарами. Є й дорожчі варіанти об'ємних фонів, що створюють додатковий ландшафт в акваріумі. Та й рибкам також повинна сподобатися така імітація природного куточка, їм буде затишніше.

Додайте грунт, гравій, каміння. Можна вибрати природні матеріали, а можна придбати і різнокольорові камінчики, все залежить від задуманої вами ідеї. Грунти несуть не тільки декоративну функцію, але і допомагають утримувати в чистоті водойму. Вони можуть бути не тільки різних кольорів, але і різних фракцій, а також різної форми частинок, наприклад окатаний гравій або великий пісок. Багато рибки люблять перебирати камені, ритися в грунті.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора