Основні нововведення Windows 8.1 - кнопка «Пуск» і персоналізація

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1424

Антуан Леблонд, віце-президент Microsoft, в корпоративному блозі компанії повідомив про те, що розробники в Windows 8.1 додали функцію персоналізації, повернули кнопку «Пуск», а також поліпшили роботу з додатками. Нагадаємо, що раніше про відсутність усіма звичної кнопки «Пуск» говорили, як про основне упущення розробників у новій версії Windows.

За півроку після виходу Windows 8, компанією було продано більше 100 млн. ліцензій на систему. Windows 8.1 - це не просто ОС, в якій враховуються побажання користувачів. Це платформа, яка пропонує нові функції, що дозволяють поліпшити досвід роботи із сенсорними дисплеями, а також реалізує потенціал мобільних гаджетів. У Windows 8.1 змінилися ключові сфери роботи з системою - пошук, персоналізація, вбудовані можливості і тд.

Через кнопку «Пуск» можна отримати доступ до додатків. Користувач вільно може налаштовувати параметри системи, наприклад, вибирати розміри окремих «плиток», встановлювати фільтр додатків, а також використовувати екран блокування, в якості електронної фоторамки, зображення для якої можна вибирати як з жорсткого диска, так і з SkyDrive. Нова версія платформи передбачає внесення конкретних змін в додатках. Це стосується і пошукової системи на основі Bing, додатку «Фотографії», «Музика». У Windows 8.1 одним із стандартних встановлених додатків є Internet Explorer 11.

Набагато кращими стали функції багатозадачності. Windows 8.1 дозволяє розділяти екран на дві робочі зони і паралельно працювати з двома додатками. Додатки будуть оновлюватися автоматично у фоновому режимі. З метою оптимізації зберігання даних, користувачеві надається можливість зберігати інформацію на сервісі SkyDrive. Як стверджують розробники, оголошений список оновлень далеко не повний. Більш детальну інформацію можна буде дізнатися протягом найближчого часу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора