В Афганістані закритий доступ до YouTube

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1802

Афганські власті розпорядилися заблокувати вільний доступ до найпопулярнішого відеохостингу світу. Як повідомляє інформаційне агентство Reuters, причиною стало розміщення на YouTube антиісламської кінокартини.Доступ до відеохостингу заблокований на невизначений термін.

Нагадаємо, що днем ​​раніше YouTube в Афганістані був блокований на 1.5 години. Треба сказати, що картина «Невинність ісламу» стала причиною низки акцій протесту в декількох ісламських країнах. Акції протесту і погроми пройшли у американських посольств в Єгипті, Ємені, Тунісі. В Ірані незадоволені мусульмани влаштували протест біля посольства Швейцарії. Не обійшлося і без жертв - Бенгазі (Лівія) під час американського консульства ісламісти вбили посла Кристофера Стівенса, двох морських піхотинців і одного співробітника посольства. Крім того, довелося евакуювати американське посольство в Берліні.

Зазначимо, що керівництво YouTube не стало видаляти скандальний фільм, а лише заблокувало доступ до нього з Лівії та Єгипту. Вчора Associated Press повідомило, що особистість режисера картини вигадана. Як стверджують актори, що знімалися в «Безвинності ісламу», про провокаційний характер фільму вони не здогадувалися.

Друзі сайту: заправить картридж canon в киеве


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора