Щоб заощадити на ремонті, вибирайте стиль Лофт

  • Переглядів: 185

Як отримати стильний гармонійний інтер'єр з обмеженим бюджетом?

Зазвичай це питання виникає у людей, що купують свою першу квартиру - однушку або студію. Оптимальне рішення в такому випадку - стиль лофт.

Хто вибирає Лофт в інтер'єрі?

Стиль лофт зародився в США в роки Великої депресії, коли підприємства і склади простоювали, і власники стали здавати їх під житло бідним студентам і богеми. Орендарі природно на серйозну обробку коштів не мали - вони мусили жити в цих спартанських умовах, адаптуючи все під себе. Так з'явився інтер'єрний стиль лофт.

Лофт - з англ. горище

Але вже в 60-х рр XX століття, стиль лофт став одним з наймодніших і досі входить в ТОП-5 найпопулярніших стилів світу, детальніше про його історію ви можете почитати на сайті https://craftart.com.ua/statti/remont-prymishhen-v-styli-loft-z-chogo-vse-pochalos.html.

Лофт - це вибір практичних людей, які ведуть активний спосіб життя. Цей стиль популярний серед творчих людей, бізнесменів і людей з молодою душею: художники, журналісти, байкери, фрілансери, стартапери та т.п.

Як правильно реалізувати Лофт в типовій квартирі

Лофт ідеальний для сучасних монолітних квартир з панорамними вікнами. Якщо вікна невеликі, розгляньте можливість їх розширення, щоб пустити більше сонячного світла. У темних приміщеннях заздалегідь сплануйте сценарій денного освітлення.

Крім того, ви можете оформити стіни дзеркалами від підлоги і стелі - це збільшить потоки світла в квартиру і коштує зовсім недорого.

Якщо у вас нестача природного світла, по можливості уникайте зведення глухих перегородок - ви отримаєте ефект колодязя. З появою лофт в моду увійшло поєднання кухні і вітальні

3. Для зонування простору використовуйте мобільні ширми і перегородки, для звукоізоляції - скляні перегородки або ПВХ-блоки зі склопакетами "в підлогу". Зонування в квартирі-студії ведеться по підлозі і стелі або за допомогою меблів.

4. Лофт ідеальний для сучасних монолітних квартир з панорамними вікнами. Якщо вікна невеликі, розгляньте можливості їх розширення, щоб пустити більше сонячного світла. При цьому ви можете оформити стіни дзеркалами від підлоги і стелі - це збільшить потоки світла в квартиру і коштує недорого.

5. Оскільки лофт - це індустріальний стиль, тут не обов'язкові портьєри на вікнах і дверях - теж істотна економія.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора