Водостічні системи ПВХ: переваги і недоліки

  • Переглядів: 522

Вибираючи комплектуючі для облаштування водовідведення на покрівлі, споживачі шукають кращі співвідношення якості до ціни. Маркетингові дослідження показують, що найбільш затребуваний матеріал в приватному секторі - ПВХ. Доступна вартість - головна причина високого попиту. Як йдуть справи з якістю і довговічністю матеріалу?

Переваги водостічних систем ПВХ

Більш вигідна ціна в порівнянні з металевими рішеннями - далеко не єдина перевага матеріалу, з якого робляться водоотводные лотоки. Якісна водостічна система ПВХ володіє комплексними перевагами:

  • простота монтажу. З роботою може впоратися людина без професійних знань і навичок. Мінімальні витрати часу і коштів на створення складних конструкцій.
  • невелика вага. Не потрібно додаткове зміцнення крокв покрівлі;
  • стійкість до корозії. Полівінілхлорид не втрачає важливі властивості при тривалому контакті з вологою і не піддається окисленню;
  • низький рівень шуму під час стікання води;

Термін експлуатації водостоків з ПВХ - 50 років. Це великий проміжок часу, цена ливневки встигне багато разів окупитися.

Недоліки водостічних систем ПВХ

Деякі характеристики матеріалу не дозволяють йому конкурувати на рівних з металом. Експерти відзначають 3 важливих нестачі ПВХ:

  • високий коефіцієнт температурного розширення. При істотних перепадах змінюється обсяг полівінілхлориду. Ця проблема вирішується використанням спеціальних гумових прокладок або кріпленням елементів плаваючим методом;
  • низька механічна міцність. Під вагою великої кількості снігу водостік ламається. Необхідно враховувати кліматичні особливості регіону. Якщо для вашої місцевості характерні рясні снігопади, віддайте перевагу металевим системам;
  • обмеження в пропускної здатності. Вони мінімізуються правильним вибором кількості труб, розмірів елементів і кутів нахилу. Попереднє проектування водостоку з урахуванням обсягу опадів - обов'язковий етап облаштування водостоку з ПВХ.

Бажаєте уникнути помилок? Скористайтеся допомогою кваліфікованих фахівців. Консультацію щодо вибору матеріалів, послугу розрахунку необхідної кількості труб і пропускної здатності елементів можна отримати в інтернет-магазині 331.com.ua. При необхідності співробітники компанії проведуть вимірювання вашої покрівлі та порекомендують кращі рішення в оптимальному ціновому діапазоні.

331.com.ua пропонує якісні матеріали за вигідною вартості. Клієнти інтернет-магазину отримують комплексні переваги.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора