Як вибрати якісну жіночу нижню білизну?

  • Переглядів: 779

Білизна - дуже інтимна річ, що знаходиться в безпосередній близькості до нашого тіла. На відміну від верхнього одягу, натільну білизну ми носимо практично цілодобово, тому при його виборі особливу увагу слід приділити якості.

Купуючи нижню білизну, зверніть увагу на її упаковку: якісна білизна від https://www.lanett.ua/ зазвичай упаковується в індивідуальну упаковку, на якій вказуються реквізити фірми-виробника білизни. Упаковка не повинна мати ушкоджень.

Тепер приступимо до огляду самої білизни. Тривалість шкарпетки і зручність натільної білизни, крім усього іншого, залежить і від якості швів. Шви на виробі повинні бути м'якими, вони не повинні сильно виступати, інакше на тілі будуть залишатися рубці. Накладення шва на шов має бути закріплено зигзагоподібним Закріплювальна швом. Нитки не повинні стирчати. Неприпустимі також явні дірки від голки на виробі, інакше з часом від місця проколу можуть «побігти» петлі.

Окремо варто сказати і про матеріали натільної білизни. Яким би гарним не було жіночу нижню білизну з синтетики, все ж для інтимного здоров'я краще білизну з натуральних матеріалів - бавовни або шовку. Зазвичай сучасні виробники додають до натуральних штучні волокна для підвищення різних корисних властивостей тканин. При виборі натільної білизни обов'язково варто звертати увагу на вміст синтетичних волокон в матеріалі вироби - воно не повинно перевищувати 5-10%. Листівці на білизні повинна бути виготовлена з бавовняної тканини, адже вона безпосередньо прилягає до інтимних місць.

Важливу роль відіграє і визначення правильного розміру натільної білизни. Бюстгальтери і трусики не повинні доставляти абсолютно ніякого дискомфорту при носінні. Бретелі і стрічка бюстгальтера не повинні упиватися в тіло або вільно провисати, чашки повинно щільно облягати і підтримувати груди, не стискаючи її при цьому занадто сильно. Трусики також не повинні провисати або упиватися гумками в тіло.

Комфортне і якісне білизна є не тільки запорукою гарного настрою жінки, але і гарантією її інтимного здоров'я. Не економте на білизні, адже високоякісні вироби не можуть коштувати занадто дешево, тому краще купити пару комплектів гарного білизни, ніж десяток синтетичних трусиків. Лише купуючи якісне нижню білизну, ви убезпечите себе від проблем зі здоров'ям у майбутньому. Дозвольте собі насолоджуватися нескінченним комфортом, який подарує вам якісну білизну і нехай оточуючі не здогадаються, в чому ж справжня причина вашого відмінного настрою!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора