Рада видавців Європи знову незадоволена

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 826

Рада видавців Європи, яка представляє інтереси та думки більшості країн Євросоюзу, знову ополчилася проти компанії Google. Зараз думка держав-членів ЄС зійшлася на тому, що спеціальний фонд компанії, створений для компенсаційних виплат у розмірі шістдесяти мільйонів євро французькому виданню, функціонує в недостатній мірі, щоб вирішувати проблеми, що накопичуються з неавторизованих використанням матеріалів.

Друзі сайту: можливо вам знадобиться бюро перекладів в Києві, якщо вам потрібно швидко та якісно перекласти будь-який текст! Справжні професіонали зроблять це для вас за доступними цінами!

Великобританія, Бельгія, Австрія, Німеччина, Данія, Португалія, Фінляндія, Іспанія, Греція, Польща, Норвегія, Швейцарія і Швеція - країни, що входять до складу Ради видавців Європи. У Раді видавців Франція участі не бере. Анджела Міллз Уейд, будучи на посту виконавчого директора Ради видавців Європи, висловила своє невдоволення з приводу подібного порушення авторських прав іменитої компанії. Анджела Міллз Уейд заявила, що порушення прав автора не дають можливості он-лайн пресі самостійно створити механізм легальних компенсаційних виплат, при цьому, не даючи фінансової стійкості, яка в свою чергу, могла б дати можливість створення контенту і бізнес-моделей поліпшеної якості.

Сьогодні представники видавництв ретельно займаються просуванням законів, які будуть в майбутньому обмежувати вільний доступ до авторського контенту.

Компанія Google в даний час не виключає можливість створення інших компенсаційних фондів, що відшкодовують шкоду не тільки французьким видавцям, але і видавцям інших країн. Але варто зауважити, що дане питання поки стоїть на розгляді. Відносно сніпперів можна сказати, що Google досі заперечує їх використання.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора