Як правильно вибрати жалюзі?

  • Переглядів: 311


Якщо раніше жалюзі вважалися виключно бездушним атрибутом офісного інтер'єру, то зараз вони почали безпрограшну боротьбу за квартирний простір. Що зовсім не дивно, адже вміло підібрані жалюзі можуть будь-яку кімнату зробити по-справжньому затишною.

Захопившись ідеєю повісити в своїй квартирі жалюзі, ви неодмінно опинитеся перед проблемою: «Які саме вибрати?». Відразу можна заспокоїти - особливо думати не доведеться, оскільки жалюзі бувають лише трьох видів: вертикальні, горизонтальні і рулонні (вони мають вигляд суцільного полотна, яке намотується на вал). Вибравши на свій смак, ви потрапите в саму точку. А ось дійсно над чим доведеться поламати голову, так це над матеріалом, з якого вони будуть виготовлені. До речі, замовити жалюзі радимо за даним посиланням https://nikoss.com.ua/ukr/index.html вже зараз.

Тканинні жалюзі

Найбільшим попитом у покупців користуються тканинні жалюзі, зроблені з поліестеру. Цей матеріал міцний, йому не страшний яскраве сонячне світло, і він легко чиститься. Варто звернути увагу і на бавовняні тканини. Однак їх термін служби короткий: ледь з них злазить спеціальне просочення - пиши пропало. Вибираючи тканину, помацайте її: чим вище щільність, тим довше жалюзі будуть виглядати як новенькі.


Яким повинен бути правильний догляд?

Краса вимагає жертв, а тканинні жалюзі - догляду. Щоб привести їх в божеський вид, досить здати в хімчистку. Однак можна зайнятися чисткою і самому. Акуратно розберіть жалюзі на ламелі - смужки, з яких, власне, вони і складаються. Кожну смужку скрутіть в рулон і помістіть в марлевий пакет. Опустіть його в ледь теплу мильну воду, дайте в ній трохи полежати, а потім, ще вологими, зберіть ламелі і повісьте на місце.

Пластикові жалюзі

Пластикові жалюзі більше підходять для офісних установ, а в будинку їх можна тільки повісити на кухні або на лоджії з склінням. Головний плюс пластика - він не гнеться і добре тримає свою первісну форму. Якість пластикових виробів має пряму залежність від їх цінової категорії: дешеві занадто крихкі і жовтіють на сонці.

Як за ними правильно доглядати?

Періодично витирайте жалюзі зволоженою ганчіркою, змоченою в легкому мильному розчині. Якщо жалюзі невеликого розміру, їх можна зняти і замочити у ванній, додавши трохи прального порошку.

Дерев'яні жалюзі

Дивитися в сторону дерев'яних жалюзі має сенс тільки в тому випадку, якщо у вас є зайві гроші. Залежно від типу деревини їх ціна коливається в різному діапазоні. Але і плюсів у них ціла купа: довговічність, ефектність, і, як не крути, це екологічно чистий матеріал.


У чому переваги догляду?

Потрібно тільки їх пропилососити.

Металеві жалюзі

Ідея повісити в квартирі металеві жалюзі може прийти тільки в хвору голову. Уже при невеликому протязі вони починають дзвеніти. Тому найчастіше їх використовують в виробничих приміщеннях.

Як за ними доглядати?

Досить сухий ганчірочки або щітки.

Важливі поради:

1. Не можна економити на розмірах жалюзі. Кілька відсутніх смужок можуть зіграти вирішальну роль.
2. Уважно поставтеся до вимірів віконного отвору: визначивши висоту і ширину, відніміть з них 1-2 см, інакше жалюзі просто не помістяться в отворі.
3. За словами фахівців, дуже часто, виробляючи виміри самостійно, замовники плутають ширину з висотою, а в підсумку жалюзі доводиться робити заново.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора