Проведено дослідження - через iPad може відключитися кардіостимулятор

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1584

Студентка-першокурсниця з Колорадо провела дослідження впливу планшета iPad 2 на роботу імплантованих кардіостимуляторів, повідомляється видавництвом Bloomberg. Результатами своїх досліджень дівчина молода дослідниця поділилася на конференції Heart Rhythm Society, проведеної в Денвері (США). Джіанна Чен провела ряд експериментів і змогла виявити, що через магніти, вбудовані в планшет від Apple може змінитися режим роботи імплантованого дефібрилятора, що відповідає за стимулювання серцевого м'яза.

До речі, детальніше про те, що кандидоз - різновид грибкової інфекції, ви можете почитати на сайті nspbio2013.narod.ru вже зараз.

Її дослідження показали, що людям, що використовують кардіостимулятори, слід бути більш обережними з популярним гаджетом. Якщо людина з імплантованим дефібрилятором засинає з планшетом на грудях, то існує велика ймовірність того, що магніти «відключать» пристрій, активований у разі зупинки серця хворого. Було встановлено, що якщо планшет тримати навпроти грудей, то потужності магнітів буде недостатньо, більш небезпечно - заснути з iPad на тілі. Представники компанії Apple не прокоментували заяву студентки, порекомендувавши ще раз прочитати інструкцію, в якому говориться про те, що планшет абсолютно безпечний, якщо під час використання його тримати на відстані 15 см від електронних серцевих стимуляторів.

Також інструкція не забороняє використання планшета в медичних установах, якщо цього не вимагає внутрішній розпорядок. Дослідження було проведено з 26-ма добровольцями з дефібрилятором в грудях. Пристрій відключався під впливом магнітів в 30% випадків. Деякі з них пізніше самостійно відновлювали роботу. Виробники дефібриляторів говорять про те, що якщо користуватися планшетом згідно з правилами, то проблеми виникати не будуть.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора