Британці - найактивніші покупці в інтернеті

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1494

Як повідомляється на офіційному сайті британського регулятора Ofcom, жителі Англії є найактивнішими онлайн-покупцями. Такі результати Ofcom, дослідивши 17 країн світу, в яких найсильніше розвинений сегмент інтернет-торгівлі. У середньому, британські покупці витрачають на покупки в мережі 1743 долара (1083 фунта) щорічно. Австралійці, що опинилися на другому місці, щорічно витрачають на покупки в мережі 842 фунта. Треба сказати, що британський регулятор пов'язує високу популярність онлайн-покупок з великим попитом і дуже широким розповсюдженням стільникових телефонів.

 Справа в тому, що на частку смартфонів і стільникових телефонів припадає приблизно 16% сумарного трафіку країни. До речі, цей показник теж значно вище, ніж у ряду держав Європи. Крім цього, англійці дуже активно використовують інші цифрові пристрої, що підключаються до мережі. Наприклад, близько 15% сімей у Великобританії мають телевізори з підключенням до мережі. Для порівняння - у Сполучених Штатах цей показник дорівнює 10%. Крім того, в Ofcom змогли розрахувати бюджет середнього набору послуг зв'язку, в який увійшли мобільний і фіксований зв'язок, підключення до Всесвітньої павутини і телевізійної мережі.

Для британців вартість такого «комплекту» дорівнює 146 фунтів стерлінгів. Відзначимо, що у Франції аналогічний пакет обходиться на 32 фунти дорожче, в Італії - на 101 фунт, а в Сполучених Штатах за аналогічний набір послуг доведеться викласти на 168 фунтів більше, ніж у Англії. На думку експертів, така доступна інформаційна інфраструктура в парі з високим рівнем життя і стимулює розвиток британського сегменту онлайн-продажів.

 


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора