Більше 50% росіян підтримують автопілот

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1209

Компанія Cisco проводила власні дослідження, згідно з результатами яких 57% жителів Російської Федерації довіряють безпілотним технологіям управління автотранспортом. Приблизно таке ж число респондентів є прихильниками системи автопілотування у світі. Жителі Бразилії відзначилися масовим підтриманням безпілотних авто. 95% опитаних підтримали цю ідею. Трохи менший відсоток прихильників автопілотів в Індії (86%) і Китаї (70%). Серед водіїв США виявилося 60% прихильників безпілотних автомобілів.

Друзі сайту: дізнайтесь більше про corsa capital - один з найкращих форекс брокерів!

Також, статистичні дані свідчать про те, що більше половини опитаних водіїв (приблизно 53%) заявили про те, що не погодяться використовувати автомобіль з автопілотом, якщо в ньому буде перебувати дитина. Хоча, при цьому вони не проти інновацій та розвитку технологій. Трохи часу раніше вчені Колумбійського університету проводили дослідження з приводу ефективності масового впровадження автопілотіруемих машин.

У результаті вони змогли довести, що при повсюдному використанні автопілотів, ефективність транспортних перевезень зросте приблизно на 300 відсотків. Крім цього, було доведено, що управління авто за допомогою роботів практично в два рази підвищує рівень безпеки на дорогах. На сьогоднішній день фахівці дуже багатьох компаній - лідерів автомобілебудування в світі - займаються розробками безпілотних автомобілів. Перша ліцензія на використання безпілотного керування на дорогах (США) була отримана компанією Google, яка займалася установкою комплексу датчиків на автомобілі японської компанії Toyota, а конкретно - на модель Prius.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора