Сучасні СПА-процедури: якими вони бувають?

  • Переглядів: 214

Сучасні СПА-центри, які пропонують найрізноманітніші процедури стали доступними для відвідування багатьом людям, які проживають в більш-менш великих українських містах. Відвідування такого центру часто стає обов'язковою умовою відпочинку на вітчизняних курортах. Багато таких центрів пропонують сьогодні унікальні у своєму роді види СПА-процедур.

Якими бувають СПА-процедури?


Очевидно, що комплекс спа процедур киев складається з кількох окремих процедур, що дозволяють максимально швидко і ефективно знімати як фізичне, так і психологічне напруження. Зрозуміло, в СПА-салони люди ходять і за красою, в програмах передбачені й такі процедури.

Комплексні програми СПА-процедур, це звичайно ж, дуже добре і навіть дуже економно і вигідно. Однак варто згадати з чого все починалося.

Початкова суть СПА-процедур була виключно косметологічної й для досягнення поставлених цілей використовувалася виключно вода - мінеральна і/або морська. Через якийсь час «в справу» пішли різні морепродукти, такі як сіль, мул, бруд, водорості і каміння. Дана СПА-процедура сьогодні називається таласотерапія і є вона однією з найпопулярніших і затребуваних. Відвідувати сеанси таласотерапії можна для:

  1. мінералізації організму;
  2. позбавлення від целюліту і розтяжок;
  3. від жирових відкладень;
  4. шкідливих токсинів;
  5. для додання пружності шкірі;
  6. для зміцнення грудей;
  7. для зняття втоми і позбавлення від стресу.

Другий за популярністю СПА-процедурою сьогодні є пілінг, причому видів пілінгу існує багато, у кожного з них є маса своїх переваг. Крім того, до п'ятірки найбільш улюблених СПА-процедур у дам різного віку входить обгортання і, звичайно ж, масаж. Масаж, до речі, займає перше місце серед найпопулярніших СПА-процедур у чоловіків.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора