Yandex-пошук перемагає Bing-пошук

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1080

Тепер в комунікаторах WindowsPhone 8, які поставляються на торговельні ринки Росії та країн колишньої території СРСР, пошуковою системою, за замовчуванням, стане Яндекс-пошук. Як прокоментували в компанії Microsoft, є дуже вагомі причини, щоб відмовитися від власного пошуковика Bing на користь Яндекса.

Вас може зацікавити якісна защита информации от несанкционированного доступа, яку вам може надати компанія VIPole-CIS.

Звичайно, ніякої сенсації немає, просто твереза оцінка ситуації - це запорука майбутнього успіху. Фахівці компанії тверезо і раціонально підійшли до тих даних, що на території пост радянського простору на ринку інтернетівського пошуку лідируюче місце займає пошукова система Яндекс, і природно не збирається його поступатися.

Є ще одна причина цього нововведення. Російські компанії намагаються охопити якомога більше платформ для смартфонів, показуючи останнім часом активну і стрімке поповнення мобільного асортименту. Приклад цьому - створення власного російського магазину додатків для Android.

Поставки смартфонів на WindowsPhone 8 плануються не тільки на територію Російської Федерації, а й у багато країн колишнього СНД. Право представити першими пошук Яндекс нададуть Nokia Lumia 820 і Nokia Lumia 920.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора