Як позбутися від запаху в автомобілі

  • Переглядів: 523

За старих часів природний запах автомобіля, для водія був краще за всіх парфумів. Кожен власник авто охоче сідав в салон, просочений стійким шлейфом вихлопних газів, масел і металевих деталей. На щастя, до наших днів ця тенденція не усталилася і тепер, навіть дороге покриття і бездоганність дизайну не зможуть надати кращого враження, ніж свіжий і ненав'язливий аромат.

Джерела неприємного запаху

Як свідчить старе прислів'я: «Будь-які проблеми, як і зуби, потрібно рвати з коренем», тому пропонується ознайомитися з переліком основних джерел неприємного запаху, щоб дізнатися как избавиться от запаха табака:

  • відсутність провітрювання;
  • засмічення вентиляції бензинового бака;
  • неякісні віконні ущільнювачі, які пропускають фактори зовнішнього середовища;
  • вихованці;
  • куріння;
  • вогкість або недостатній рівень просушування після внутрішньої промивання;
  • залишки їжі і пролитих напоїв;
  • протікання тосола;
  • горіння елементів проводки і інші.

Чим це небезпечно?

Як показують дослідження, стан водія безпосередньо залежить від запаху в салоні автомобіля. Як і будь-який інший чоловік, водій, перебуваючи тривалий час в закритому приміщенні з неприємним ароматом, може помічати за собою дратівливість, неуважність або сонливість. Такі явища неприпустимі при управлінні транспортним засобом і повинні неодмінно припинятися.

Поганий запах здатний не тільки похитнути безпеку водія в управлінні автомобілем, але і принести шкоду його здоров'ю. Надмірна вогкість, корозія і грибок можуть сприяти зародженню астми, а запах гару, масел і тютюну можуть викликати головний біль або нудоту. Неприємний і різкий запах можуть перетворити в каторгу, навіть саму довгоочікувану поїздку, і це лише мала частина того, до чого може привести злоякісний запах.

Як позбутися від запаху в автомобілі

Для ефективної боротьби з неприємним запахом в салоні автомобіля, пропонується три найпопулярніші способи усунення: аерозольний, що стерилізує і комбінований.

Засоби усунення

аерозольний

Аерозольний підхід до вирішення проблеми вимагає покупки спеціальних спреїв, освіжувачів повітря і ароматизаторів. Даний метод не здатний викорінити запах назавжди, але здатний надати хорошу допомогу, при нестачі часу і відмінно підійде як засіб профілактики. Особливо ефективні аерозолі з регуляторами, вони дозволяють уникнути уїдливості аромату і допоможуть оперативно усунути запах тютюнового диму.

стерилізуючий

Стерилізуючий метод полягає в митті, пранні, просушування і інших подібних маніпуляціях з очищення салону. Цей метод чудово підійде для запущених випадків, таких як грибок і корозія. Також необхідно забезпечувати якісне і своєчасне провітрювання, так як навіть усталений запах шкіряних сидінь і металевих деталей може викликати дискомфорт.

комбінований

Комбінована боротьба з неприємним запахом є найефективнішим методом. Перш за все, необхідно провести стерилізує етап: зняти чохли, килимки, прибрати пил під сидіннями, наліт та інше. Далі необхідно усунути джерела неприємного запаху за допомогою спеціальних розчинників. Коли салон автомобіля, килимки та чохли просохли від вологи, можна повертати все на свої місця.

Тепер настає етап аерозольної обробки. Попередньо виберіть ароматизатор на свій смак і розмістіть в салоні. Також важливо враховувати особливості внутрішнього покриття салону. Якщо покриття добре поглинає аромати, бажано вибрати більш ніжний і ненав'язливий запах, коли для більш щільного матеріалу, краще підібрати що - то більш насичене.

Такі маніпуляції потрібно проводити не тільки в умовах крайньої необхідності. Пам'ятайте слова Гаруна Агацарского: «Недооцінка - фора провалу», що ще раз підтверджує, що навіть така дрібниця, як запах, здатна позбавити Вас справжньої насолоди від поїздки. Своєчасна заміна ароматизатора, провітрювання і промивання, віднімуть всього якихось 30-50 хвилин в місяць, зате ефект позначиться насамперед на Вас і всіх Ваших пасажирів!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора