Google встановив фінансовий рекорд

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 774

Кілька днів тому корпорація Google опублікувала щоквартальну фінансову відомість. Таким чином, згідно звіту за останній квартал 2014 року, чистий прибуток організації показала зростання в 36 відсотків у порівнянні з четвертим кварталом 2013 року. У фінансовому вимірі розмір виручки налічує 14,42 мільядри американських доларів.

Якщо провести калькуляцію доходів, то можна зробити висновок що 12,91 мільярдів американської валюти були зароблені інтернет-гігантом за рахунок пошукової системи, реклами та інших популярних сервісів. Повідомляється, що розмір загального прибутку за минулий рік склав понад 50 мільярдів доларів США. Цей показник вписується в історію компанії Google, як рекордна цифра за п'ятнадцять років плідної роботи на ринку інформаційних технологій.

Багато представників компаній висловили свою думку про показники корпорації. Головний аналітик інвестиційного фонду Finam Неллі Матвєєва говорить: «Реальні показники компанії Google повністю перевершили всі очікування багатьох аналітиків. Подібний економічний ефект прийнято називати інноваційної рентою, коли компанія представляє ринку нові послуги і отримує від цього надприбуток ». Також Неллі зазначає, що для того, щоб створити конкуренцію Google необхідно придумати новий пошуковий продукт, який при аналогічних параметрах буде показувати більш точні результати. Як показала практика, розробки Google є лідируючими.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора