ВК змінить біржу рекламних постів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 843

Російська соцмережа ВК може внести серйозні зміни в один зі своїх продуктів - біржу посилань. Втім, ще на SMM-Барбекю представники компанії анонсували зміни в продуктах.

За словами Альберта Усманова, відповідального за рекламні сервіси, буде переглянутий інтерфейс біржі, поліпшена статистика і додані інструменти для ведення рекламодавцями більш простий звітності. Для таких змін будуть потрібні доскональні дослідження і робота, спрямована на зворотний зв'язок.

Також серед змін - можливість множинного замовлення для розміщення в групах і система накопичувальних знижок. Мова про те, щоб адміністратори могли виводити зароблене на біржі на картки, йшла досить давно. За словами Усманова, вже зараз вони для оформлення на виведення коштів можуть надавати скановані копії документів з мокрими печатками.

Що ж стосується сторонніх бірж, то вони через зміни не постраждають. Як повідомляють представники ВК, компанія не має наміру ущемляти інших гравців ринку.

Нагадаємо, що біржа постів з'явилася в мережі «ВКонтакте» восени минулого року. З її допомогою планувалося очистити стрічки користувачів від неякісної реклами, зробити ринок прозорішим. До речі, деякі зміни, наприклад, в таргетированной рекламі, вже сталися днями.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора