Гугл покарав покупця посилань

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 955

Ще недавно вартувало запропонувати пошуковику Google назву великого Інтернет-магазину Interflora, як вам негайно видавалася посилання на офіційний сайт магазину. Навіть якщо пошук вівся по нейтральним ключовими словами (наприклад, flowers), не кажучи вже про тематичні запити (типу flower delivery - доставка квітів). У Британії цей сайт відразу опинявся на перших рядках результату. І ось недавно все припинилося. Знайти назву сайту в Google стало неможливо. Очевидно, квіткова фірма потрапила під удар корпорації Google Inc.

Друзі сайту: якщо ви збираєтесь у подорож, тоді вас може зацікавити проживання посуточно в готелях, мотелях, хостелах за доступними цінами!

Самі господарі пошукача відмовилися визнавати репресії і коментувати ситуацію. Але експерти прийшли до висновку, що квіткова компанія інтенсивно купувала посилання і таким шляхом наростила їх масив. Проаналізувавши профіль посилань, фахівці встановили, що Interflora отримувала їх на персональних сайтах, сторінках соцмереж і в блогах. Наприклад, люди поміщали нешкідливу інформацію: комусь подарували квіткову композицію, а поруч поміщалися фото, відеоролик і т.п. Все це було гармонійно «прикрашене» посиланнями на квітковий сайт.

Зараз маркетологи магазину розсилають прохання, скоріше зняти посилання на свій сайт. Мотивується це пристойними приводами: дизайн сайту змінюється, і колишні посилання не відкриваються. Веб-майстрів просять прибрати цілі пости !. Такі дії Інтернет-магазину можна вважати непрямим визнанням своєї провини. Повернутися в Гугл хочеться!

Ще роки три тому посилання в обмін на гроші, продукцію або знижки вважалися цілком допустимими. Звичайно, і тоді відчувалося, що такі схеми не дуже коректні, але фахівці SEO вважали їх прийнятними. Однак тепер щось починає змінюватися.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора