Стінка для вітальні

  • Переглядів: 928

Стінка для вітальні - перевірений спосіб зробити кімнату красивою, стильною і зручною для кожного члена сім'ї. Згодом меблеві стінки не втратили своєї актуальності, навпаки, вони стали ще більш вишуканими і різноманітними. Завдяки передовим технологіям, сучасним комплектуючих і цікавим деталям вони міцно закріпилися в інтер'єрі і стали незамінними.

Як правильно вибрати стінку у вітальню?

У приміщенні, призначеному для прийому гостей, має бути затишно і гармонійно. За допомогою грамотно спланованої стінки в вітальню ви зможете створити комфортний простір для відпочинку і забезпечити вільне пересування собі і своїм гостям, тому так важливо купить стенку в Санкт-Петербурге У цьому вам допоможуть 3 правила.

«Менше - означає більше»

Приміщення з великою кількістю меблів виглядає захаращений і неохайним. Якщо в маленьку кімнату купити громіздку корпусні меблі - вона буде здаватися ще менше. А в просторій вітальні буде вкрай безглуздо виглядати стінка скромних розмірів.

Складіть список дій, які будуть відбуватися у вашій головній кімнаті - це допоможе визначити розміри і наповнення стінки для вітальні. Може вийти так: грати, шити, в'язати, приймати гостей. Значить знадобляться полиці для посуду, ніші і ящики, куди можна покласти гри, іграшки, предмети для рукоділля.

А якщо так: читати, дивитися улюблені фільми, слухати музику? У цьому випадку буде потрібно практичний книжкову шафу, а також місце, щоб зручно розмістити мультимедійні системи і музичні диски. Часто стінка для вітальні включає закриті шафи для зберігання одягу, столового посуду, спальної білизни, саме тому варто купить стенку в гостиную недорого от производителя

Трансформуйте

Сучасні гаджети, яких сьогодні безліч, дозволяють зробити зручною і функціональною будь-яку вітальню, і при цьому не порушити гармонію стилю. Красиві сувеніри, домашні колекції, вишуканий посуд - для їх зберігання і демонстрації теж потрібне місце. Тому часто важливі не стільки матеріал або вартість стінки у вітальню, як її місткість і функціональність. За допомогою модульної стінки можна легко робити перестановки і втілювати свої фантазії.

Дотримуйтеся стилю

Меблі з вензелями або глянцеві і хромовані поверхні? Закриті шафи з натуральної деревини або легкі конструкції з металу і ДСП? Щоб зорієнтуватися в цьому морі пропозицій дотримуйтесь стиль: класика або модерн, мінімалізм або хай-тек - меблі повинні відповідати загальній стилістиці інтер'єру.

Часи змінюються, а меблеві стінки і раніше популярні. Зручні місткі сучасні стінки є втіленням елегантності, надійності і функціональності.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора