Microsoft проти Google Maps в Німеччині

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1121

У Німеччині цілком може статися дуже непроста і невигідна для користувачів Інтернету подія - через позов, поданий до суду на компанію Google у зв'язку з порушенням ними патенту, може закритися настільки популярний ресурс, як Google Maps.

Як повідомив Флоріан Мюллер, який є автором блогу FOSS Patents, на якому в основному мова ведеться якраз про питання авторських прав, що стосуються корпорації Google, суддя обласного суду, в який і був поданий позов, на ім'я Матіасс Зігана, планує підтримати звинувачення компанії Microsoft з питання порушення патенту про комп'ютерну систему виявлення локальних ресурсів. Суть цього патенту в тому, що він дозволяє створювати опису локальних ресурсів, виявлених при пошуку, і дані карт.

Мюллер зазначає, що якщо суддя все-таки прийме сторону комп'ютерного гіганта, то фактично це означатиме, що Google доведеться змиритися з відключенням свого ресурсу в Німеччині. Ту ж доля спіткає додаток і на Андроїд та інших мобільних пристроях, що мають доступ до глобальної мережі. Для того, щоб рішення було виконане, корпорації доведеться заборонити доступ до свого ресурсу з усіх німецьких IP-адрес, припинити постачати на ринок Німеччини мобільний додаток Google Maps, а також дозволити поширювати на території країни тільки ті браузери, які забороняють доступ до даного ресурсу.

Даний позов є відповіддю на попередні 4 позову, які подала на компанію Microsoft компанія Motorola, яка в свою чергу належить корпорації Google. Також варто згадати, що зараз проходять слухання, які можуть дозволити визнати патент Майкрософт недійсним.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора