Як вибрати хорошу портативну колонку?

  • Переглядів: 429

При підборі портативної колонки необхідно дивитися на стандарт приєднання і деякі інші технічні властивості пристрою.

Є два звукових параметра, на які необхідно дивитися під час покупки портативної колонки - кількість динаміків (звукова конфігурація) і спілкуватися потужність приладу.

Кількість динаміків визначає звукову сцену. Так, у портативних колонок з моно вона у всякому разі буде плоскою (якщо навіть якісь частоти домінують), а зі стерео - об'ємною. Є три види звукових комбінацій:

  • Стерео. Застосовується два динаміка, що видають об'ємний звук. Прекрасне рішення для шанувальників широкої звукової сцени і найрізноманітніших ефектів;
  • Моно. Застосовується один-єдиний динамік, що виробляє плоский звук. Але все таки, такої комбінації досить для багатьох випадків - якщо, зрозуміло, виконавці в пісню не додали пару ефектів, які можна разпознать лише на стереоканалах;
  • 2.1. Два динаміка заповнюються сабвуфером, що видає глибокі і соковиті баси. На превеликий жаль, колонки з подібним звуковий конфігурацією швидко розряджають акумулятор вбудованого типу. Зате ширина сцени і загальну якість аудіо обрадує навіть закоренілого меломана.

Для багатьох випадків достатньо буде портативної колонки з моно або стерео.

Потужність колонок визначає граничну гучність. Чим вона вища - тим, виходячи з цього, голосніше буде грати музика. Але все таки, такий параметр не дуже об'єктивний, завдяки цьому на нього необхідно звернути свою увагу лише в другу чергу.

Більш того, колонки з великою потужністю сильніше розряджають акумулятор і завдяки цьому виділяються малим часом незалежної роботи.

Необхідно сказати, що не дорогі моделі портативних колонок з високопотужними динаміками здатні значно погіршувати звук - виникне «гарчання» або інші малоприємні чинники на зразок непотрібно реверберації.

Вбудований еквалайзер дозволяє детально налаштувати якість звучання під індивідуальні смаки. Він може бути як смуговим (встановити можна інтенсивність окремих наборів частот), так і оснащується пресетами (окремими пакетами показників під кожен жанр). Наявність вбудованого еквалайзера зуміє відшкодувати мінуси або збільшити позитивні якості звукової сцени портативної колонки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора