Konami анонсувала PC-версію Castlevania: Lords з Shadow 2

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1723

На щорічній виставці Gamescom була анонсована ПК-версія Castlevania: Lords of Shadow 2. Про це ж у своєму мікроблозі написав продюсер проекту Девід Кокс. Він також заявив, що розробники представлять гру одночасно для трьох популярних платформ. Таким чином, виключно консольна франшиза Castlevania нарешті добереться і до PC.

Lord of Shadows 2 являє собою сіквел до Castlevania, який створили іспанські розробники із студії MercurySteam для ігрових консолей поточного покоління. Після релізу Lord of Shadows, проект заслужив теплі відгуки геймерів і критиків. В даний час версія гри для консолі компанії Sony на порталі Metacritic досягає 85 балів зі 100 можливих. Рейтинг Castlevania: Lords of Shadow для Xbox 360 - 83 бали. У Lord of Shadows 2 буде продовжена сюжетна лінія оригіналу, а головними героями будуть Бельмонте, клан мисливців за нечистю.

Навесні поточного року видавництво Konami представило анонс одночасно двох ігор, які продовжать Lord of Shadows. Розробку буде вести студія MercurySteam. Один проект, що отримав назву Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate, буде виданий для консолі Nintendo 3DS. Друга гра, Lord of Shadows 2, попередньо була заявлена, як проект для консолей PS3 і Xbox 360. На сьогоднішній день дата релізу не повідомляється.

Друзі сайту: дізнавайтесь коротку біографію художників http://tvirua.com/tvori-ros%D1%96jskix-xudozhnik%D1%96v/ та читайте твір з описом природи, дізнавайтесь нові віяння живопису.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора