Joomla займає друге місце за популярністю

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 854

Система управління контентом (CMS) Joomla з відкритим вихідним кодом оголосила про те, що число завантажень системи по всьому світу перевищило 36 мільйонів після того, як два з половиною місяці тому був здійснений запуск нової версії 3.0.

За повідомленням компанії, число завантажень склало вражаючі 27% порівняно з листопадом 2011 року, а більше 1500 розширень для CMS були введені спільнотою за цей період часу. За даними, наданими Полом Орвіг з Open Source Matters, спочатку випущена в 2005 році CMS Joomla тепер використовується в якості платформи для 3% всіх існуючих веб-ресурсів.

CMS також довела свою популярність серед державних організацій, яким належить близько 3100 веб-сайтів, блогів та порталів, які працюють на Joomla. У випущеної нещодавно версії 3.0 Joomla включила в себе фреймворк Bootstrap Twitter, щоб забезпечити адміністраторську роботу повноцінним функціоналом.

Станом на листопад 2014 року, Joomla стала другою найпопулярнішою CMS, набравши 11.1% голосів у мільйонному топі веб-сайтів. Лідером, що зайняв перше місце, є WordPress з 63.7% голосів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора