Рекламна вивіска: що це таке та як правильно вибрати?

  • Переглядів: 198Без реклами важко обійтися будь-якому бізнесу. І не грає ролі, йдеться про магазин чи якесь підприємство. У будь-якому разі клієнти та покупці кудись повинні приходити. І щоб залучити їх, насамперед знадобиться зовнішня реклама. Щодо цього добре себе зарекомендували різні вивіски, які несуть певну інформацію. І потрібно розібратися, в чому полягає їхня особливість і як правильно зробити вибір.


Переваги рекламних вивісок


Зовнішня реклама відрізняється своєю різноманітністю. Вона покликана привертати увагу до товару, послузі або безпосередньо до тієї чи іншої компанії. Сюди обов'язково входить і рекламна вивіска, яка може розміщуватись не лише на фасаді будівлі. На ній може розміщуватись різна інформація. Наприклад, йдеться про назву компанії, режим роботи. Якщо йдеться просто про вивіску, щоб розміщувати її на будівлі, в деяких випадках немає необхідності брати дозвіл у місцевої адміністрації.

До речі, якщо ви хочете заказать вывеску, то радимо звернутися до компанії MaximuM.

Які переваги має вивіска, чому вона перебуває у пріоритеті бізнесу? Тут можна назвати кілька важливих пунктів:

  1. низька вартість, особливо якщо порівнювати з відеороликами;
  2. регулярність на тривалий час;
  3. різноманітність видів, що значно полегшує вибір;
  4. можливість функціонування вдень та вночі.

Останній пункт найбільше стосується світлової рекламної вивіски. Йдеться про спеціальне підсвічування. Це особливо важливо для компаній, які працюють і вночі. Як правильно зробити вибір, щоб залучити до себе більше клієнтів?

Вибір зовнішньої вивіски

Необхідно розуміти, що зовнішня реклама та вивіска – це два різні поняття. У першому випадку може йтися про банери, про розтяжки над дорогою, про світловий рядок, що біжить, і т.д. Щодо вивіски, вона буває двох типів. В одному випадку вона просто інформаційна, а в іншому — рекламна, тому треба одразу розібратися, що саме найбільше цікавить. Якщо вона належить до другої категорії, знадобиться дотримуватись порядку погодження. І якщо її буде незаконно встановлено, на відміну від інформаційної вивіски компанії точно доведеться заплатити штраф.

Замовляючи рекламну вивіску необхідно враховувати кілька важливих нюансів. Йдеться про такі моменти:

  • призначення;
  • технологія виготовлення;
  • конструктивні особливості.

Як правило, такі вироби не купуються у готовому вигляді, їх доводиться замовляти. Адже в одному випадку йдеться про об'ємні букви, а в іншому — про світлові короби, дахові установки чи щось інше. Велике значення має ще й такий показник, як матеріал виготовлення.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора