Каміни в домі

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1058

У мріях кожної людини, що має свій заміський будинок, котедж або навіть садовий будиночок, мати в ньому камін. Незважаючи на те, що в ньому може бути змонтована найсучасніша опалювальна система. Причина цього закладена в генах будь-якої людини ще з часів первіснообщинного ладу, коли палаюче вогнище було єдиним методом ведення боротьби з суворими кліматичними умовами.

Каміни для вашого житла є тим конструктивним елементом, які з року в рік завойовують все більшу популярність серед індивідуальних забудовників. Природно, в таких умовах набагато ширше стає їх асортимент, конструктивні особливості і якість. Щоб не зробити помилки при виборі каміна необхідно чітко розуміти, а в деяких випадках і знати недоліки та переваги того чи іншого типу каміна, і чи підходить він для застосування в вашій оселі. У своїй більшості є п'ять типів камінів: дров'яної з топкою з цегли, топкою зі сталі або чавуну, камін-піч, камін газовий і камін електричний.

Зверніть увагу, що в інтернет-магазині kaminlux.com.ua ви можете придбати сучасні каміни відмінної якості та за найвигіднішими цінами на ринку.

Більшість власників заміської нерухомості вважають за краще пристрій класичного каміна з відкритою топкою. Конструктивні особливості цього типу каміна з топкою викладеної з цегли і таким же димоходом не зазнали великих змін з часів Великої Імперії Риму. Цей камін можна назвати лідером серед інших типів камінів які вражають своєю шляхетністю і монументальністю, особливо якщо зовнішнє облицювання виконана з природного каменю.

Це мабуть його головне і можна сказати остання перевага в порівнянні з іншими моделями. Це пристрій для опалення приміщення малоефективно і його ККД становить не більше 20-30 відсотків. Для будинку, зведеного з деревини, такий тип каміна, представляє певну небезпеку в пожежному плані. Сподіваємося, що стаття вам сподобалася.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора