Google+ вводить персональні URL

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1783

Користувачі та сторінки у соціальній мережі Google+ зможуть отримати власні URL-адреси з використанням імен.

Нагадаємо, що раніше вся адресація в цій соціальній платформі була побудована на базі ID - індивідуального набору цифр, присвоєного кожному користувачеві. Як повідомив на своїй сторінці Саураб Шарма, менеджер Google+, короткі і запам'ятовувальні веб-адреси будуть введені вже в самий найближчий час. В даний час нова можливість по зміні адрес відкрита обмеженій кількості користувачів, серед яких сторіночки відомих компаній і підтверджені облікові записи відомих людей.

В їх число входять: Toyota, Hugo Boss, Х'ю Джекман, Брітні Спірс, Девід Бекхем і ряд інших користувачів Google+. Надалі число людей, яким буде доступний іменна адреса в соціальній мережі, істотно розшириться. Треба сказати, що аналогічна функція є у багатьох соціальних проектів. Наприклад, індивідуальні адреси доступні користувачам соціальної мережі Марка Цукерберга, а також на найбільшій у світі мікроблоговой платформі Twitter. У цих сервісах ім'я, яке вказав користувач, спочатку служить адресою сторінки.

До речі, подібна можливість є і в російськомовному клоні Facebook - ВКонтакте. На сьогоднішній день, аудиторія Google+ складає приблизно 250 млн. користувачів. Треба сказати, що з моменту запуску відвідуваність соціальної мережі інтернет-гіганта неухильно зростає. Цьому сприяє відмінна інтеграція сервісів компанії і величезна кількість користувачів, зареєстрованих на них.

Друзі сайту: дізнайтесь що робити, якщо ваш принтер плохо печатает. Визначте причину проблеми та усуньте її!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора