Що потрібно знати про прийомні пункти металу

  • Переглядів: 624

Якщо ви вирішили зробити збут металобрухту одним з основних напрямків своєї професійної діяльності, то, звичайно, вам необхідно ознайомитися з основними моментами, які обов'язково необхідно мати на увазі перед тим, як зайнятися збутом чорних і кольорових металів. І цей цикл статей якраз і присвячений тим питань, знання яких допоможе вам знайти і здати металобрухт з найбільшою вигодою.

Крім того ми плануємо висвітлити і питання, пов'язані зі специфікою конкретної діяльності - зі збуту кольорових і чорних металів, детальніше про який ви можете дізнатися на сайте kievpromtrans.com. І перше, що потрібно зробити - чітко визначитися з тим, металами якого типу ви збираєтеся займатися, оскільки без цього вибудувати ефективну систему торгівлі не вийде, адже дуже багато залежить саме від специфіки.

Якщо мова йде про чорних металах, то тут корисно знати, що вони досить виразно діляться на конкретні типи. Звичайно, тут ті, хто хоч трохи знайомий з металургією, скажуть, що вони мають уявлення про те, що чорний метал може бути різним, а точніше - чавун або сталь. Однак цього недостатньо, оскільки існує класифікація, яка має значення саме для вторинного металу, і відповідно до цієї класифікації чавунний і сталевий брухт ділиться кожен на кілька категорій. При цьому нескладно запам'ятати, що чим вище номер категорії, тим більше такої лом буде коштувати. Ми, наприклад, приймаємо лом декількох категорій: 3А, 5А, 12А і 17А. Отже лом категорії 3А коштує дорожче, ніж 5А, лом категорії 5А дорожче, ніж 12А, а найдешевшим буде лом 17А.

Далі потрібно знати, що лом категорій 1-16 - сталевий, а все, що нижче, це вже чавун. Цифрові позначення найважливіші - по ним можна судити, про який тип брухту йде мова. Так, це може бути, наприклад, металева стружка, кусковий брухт, змішаний брухт і т. д. Повну класифікацію приводити тут не будемо, оскільки опис кожної категорії ви можете знайти в попередніх статтях на нашому сайті. Для нас же важливо, що в кожному пункті прийому беруть лише окремі типи металобрухту - обов'язково майте це на увазі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора