Як вибрати сонцезахисні окуляри

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 304

Сонцезахисні окуляри - це не просто модний аксесуар, а незамінний помічник для очей, особливо в літню пору. Багато дівчат звертають велику увагу на захист своєї шкіри від сонця, але часто забувають про те, що в захисті від ультрафіолетових променів потребують і очі. Тому з особливою ретельністю потрібно підбирати сонцезахисні окуляри.

Навіщо носити сонцезахисні окуляри

Природа створила меланін, щоб очі були захищені від сонця, але з кожним роком його концентрація стає все менше. Сонце може негативно відбитися на зорі людини, воно викликає катаракту, синдром сухого ока, сонячний опік і запалення рогівки. Людина може частково втратити зір. Виникне сльозотеча, відчуття печіння в очах і біль..

Правила вибору сонцезахисних окулярів

Фахівці стверджують, що затемнене скло - це не доказ ефективного захисту очей від сонячних променів. Багато скла, зроблені з пластику, є лише пародією на дорогі, якісні очки Ray Ban та інших відомих брендів. Такі окуляри, незважаючи на свій темний колір, можуть пропускати 100% ультрафіолету, тому темний колір лінзи - не гарантія захисту від сонця. В першу чергу, потрібно звернути увагу на матеріал, з якого виготовлені лінзи. Якими перевагами і недоліками володіє матеріал?.

пластикова лінза Такі окуляри з працею розбиваються, важать зовсім небагато, завдяки чому на перенісся не надається великого тиску. Істотний недолік пластикових лінз - це відсутність захисту від сонця. До того ж пластик з легкістю дряпається, пошкоджується. Пластик деформується, якщо на вулиці дуже висока температура. Носити окуляри з пластиковими лінзами можна тільки в футлярі, інакше вони швидко стануть непридатними для використання..

Скляна лінза

Сонцезахисні окуляри зі скляною лінзою набагато краще захищають очі від сонця, так як не пропускають ультрафіолет. Навіть якщо жінка віддасть перевагу окулярам, які мають мінімальне затемнення, її очі будуть надійно захищені від сонця. На скляних лінзах рідше з'являються подряпини, ніж на пластикових. Недолік скла в тому, що воно занадто травмоопасное. Якщо жінка веде активний спосіб життя, то скляні лінзи не для неї. Адже вони розташовані дуже близько від очей і можуть травмувати її в разі, якщо розіб'ються.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора