Новинка від китайської компанії Baidu

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1008

Останнім часом одному з великих пошуковиків світу і самому великому в Китаї Baidu стає мало простору в Китаї. Спільно з компанією Orange найбільша пошукова система Китаю заявляє про випуск нового браузера, який працюватиме на платформі Android-пристроїв.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісне техническое обслуживание чиллера, яке ви можете замовити на сайті remontholoda.com за доступними цінами!

Новий браузер від Baidu в Android буде встановлений в якості безкоштовного додатку, що допомагає в забезпеченні господаря пристрої додатковими зручностями використання. Наприклад, тепер можна буде робити всілякі закладки для цікавлять Вас сервісів.

Стимулювало компанію до подібного рішення швидкозростаюча популяризація Android-пристроїв і зростаючий інтерес потенціальнх покупців. За даними, узятим з статистики Orange за попередній рік кількість людей, що використовуються цей пристрій виросло в два рази.

Завдяки співпраці з Orange Baidu здійснила вихід за межі Піднебесної. У Китаї реалізація продуктів виробництва компанії Baidu почалася з вересня 2014 року. Так як зараз Baidu продається в Африканських країнах і країнах Близького Сходу, браузер працює на англійській, арабській і тепер французькою мовами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора